Інтер переміг команду Малиновського та зміцнив лідерство у чемпіонаті Італії - відео

8 березня 2021, 23:39

Інтер переміг Аталанту у 27 турі чемпіонату Італії з футболу та продовжує впевнено лідирувати.

Долю матчу вирішив єдиний гол Шкріняра, який відправив мяч у ворота гостей на 54-й хвилині.

Перемога дозволила міланському клубу набрати 62 очки та відірватися від другого місця на шість балів.

Український півзахисник Аталанти Руслан Малиновський вийшов у стартовому складі та був замінений після першого тайму.

Ще один українець у складі бергамасків Віктор Коваленко не потрапив у заявку на матч, оскільки відновлюється від травми.

Інтер — Аталанта 1:0
Гол: Шкріняр, 54

flashscore.ua

Напередодні в 26 турі Серії А Мілан переміг Верону (2:0), Наполі був сильніший за Болонью (3:1), а Рома здолала Дженоа (1:0)