Баварія перемогла в гостях Інтер на старті Ліги чемпіонів — відео

7 вересня, 23:54
Сані став героєм поєдинку (Фото:REUTERS/Daniele Mascolo)

Інтер зі рахунком 0:2 поступився Баварії на своєму полі у матчі першого туру групового раунду Ліги чемпіонів.

Суперники обмінялися гострими моментами вже в дебюті гри, коли спочатку Онана врятував господарів після удару Кімміха, а потім Мартінес ледь не влучив у ворота гостей.

Пізніше голкіпер Інтера ще раз став на заваді Баварії, а на 25-й хвилині і він нічого не зміг зробити після того, як його обіграв Сане і пробив у порожню рамку.

Інтер відповів двома моментами у Джеко, але спершу той не влучив у ворота, а потім уже Ноєр не дозволив йому зрівняти рахунок.

Баварія також не сиділа склавши руки, і якщо Девіс свою спробу в першому таймі змарнував, то Сане на 66-й хвилині - ні, після удару якого м’яч від Д’Амброзіо влетів у сітку.

Господарям так і не вдалося забити хоча б один гол у ворота Баварії - 0:2.

Інтер — Баварія 0:2

Голи: Сане, 25, Д’Амброзіо, 66

В іншому матчі цієї ж групи Ліги чемпіонів Барселона на своєму полі розгромила Вікторію Пльзень з рахунком 5:1.