Визначився потенційний суперник Шахтаря у півфіналі Ліги Європи — відео

11 серпня 2020, 00:02

Міланський Інтер обіграв леверкузенський Байєр з рахунком 2:1 у чвертьфіналі Ліги Європи та чекає на переможця протистояння між Шахтарем та Базелем.

Інтер відкрив рахунок вже на 15-й хвилині - Барелла вдало зіграв на добиванні після того, як удар Лукаку заблокували. Минуло лише шість хвилин і італійська команда подвоїла перевагу — тепер уже відзначився сам Лукаку, влучно пробивши низом у падінні.

Байєр відіграв один гол досить швидко. На 25-й хвилині Хавертц добре відкрився, отримав пас від партнера та пробив поміж ніг голкіперу.

Після результативного першого тайму у другій половині зустрічі команди не забивали. Таким чином, Інтер вийшов у півфінал, де зіграє з переможцем пари Шахтар — Базель.

Інтер — Байєр 2:1
Голи: Барелла, 15, Лукаку, 21 — Хаверц, 24

Інтер: Хандановіч — Годін, де Врей, Бастоні (Шкріняр, 84) — Д’Амброзіо (Мозес, 59), Барелла, Брозовіч, Гальярдіні (Еріксен, 59), Янг — Лукаку, Мартінес (Санчес, 64)

Байєр: Градецькі - Л. Бендер (Белларабі, 85), Та, Тапсоба, Сінкгравен (Венделл, 68) — Паласіос (Бейлі, 59), Баумгартлінгер (Амірі, 68) — Хаверц, Демірбай, Діабі - Фолланд (Алар, 85)

Попереджені: Д’Амброзіо, Еріксен, Барелла — Сінкгравен, Л. Бендер, Тапсоба

У попередньому раунді Ліги Європи Інтер переміг Гетафе 2:0.