Зустріч чемпіонів України і Італії. Динамо зазнало розгромної поразки від Інтера в товариському матчі - відео

14 серпня 2021, 22:46

Київське Динамо розгромно програло з рахунком 0:3 міланському Інтеру в товариському матчі.

Поєдинок проходив у Монці. Вже в його дебюті, а саме на 13-й хвилині, «нерадзуррі» відкрили рахунок. Класну комбінацію своєї команди ударом метрів з 17 завершив Ніколо Барелла.

На 34-й хвилині Едін Джеко забив другий м'яч після виходу віч-на-віч із Георгієм Бущаном. Результативна передача на рахунку Барелли.

Крапку в поєдинку на 60-й хвилині поставив Стефано Сенсі, який пробив Бущана ударом з меж карного майданчика.

Інтер - Динамо 3:0
Голи: Барелла, 13, Джеко, 34, Сенсі, 60

Напередодні до Італії на матч з Інтером Динамо вилетіло без головного тренера Мірчі Луческу і захисника Віталія Миколенка.

Редактор: Євген Нещерет