Інтер і Рома перервали серію невдач. Результати матчів чемпіонату Італії

11 лютого 2018, 23:45

У неділю, 11 лютого, шістьма матчами завершився 24-й тур чемпіонату Італії з футболу

Міланський Інтер перервав затяжну серію без перемог, на своєму полі обігравши Болонью. У першому таймі команди обмінялися голами: на м'яч Едера своїм взяттям воріт відповів колишній гравець "Нерадзуррі" Родріго Паласіо.

Після перерви молодий французький півзахисник Янн Карамо знову вивів Інтер вперед, а утримати свою перевагу команді Лучано Спалетті допомогли два видалення в складі суперника - поле достроково покинули Ібраїма Мбайє і Адам Масіна.

Завдяки цій перемозі Інтер зберіг третю позицію в турнірній таблиці чемпіонату Італії.

Інтер - Болонья 2:1

Голи: Едер, 2, Карамо, 63 - Паласіо, 25

Інтер: Ханданович - Канселу, Шкрініар, Міранда (Л.Лопес, 46), Д'Амброзіо - Весіно, Борха Валеро, Перішич - Брозовіч (Рафінья, 58) - Карамо (Гальярдіні, 73), Едер

Болонья: Міранте - Мбайє, Гонсалес, Де Майо, Масіна - Полі (Торосідіс, 72), Пульгар, Джемаілі - Орсоліні (Фаллетті, 66), Паласіо, Ді Франческо (Авенатті, 90).

Попередження: Д'Амброзіо - Паласіо, Мбайє

Вилучення: Мбайє, 68, Масіна, 90+5

Головний переслідувач Інтера в турнірній таблиці - римська Рома - виграла другу гру поспіль в чемпіонаті після невдалої серії, на своєму полі обігравши Беневенто. Дубль у цьому матчі оформив Дженгіз Ундер. Відставання Роми від Інтера продовжує складати одне очко.

Рома - Беневенто 5:2

Голи: Фасіо, 26, Джеко, 59, Ундер, 62, 75, Дефрель, 90+2 (з пенальті) - Гільєрме, 7, Бріньола, 76

Результати інших матчів 24-го туру Серії А:

К'єво - Дженоа 0:1

Гол: Лаксальт, 90+1

Сампдорія - Верона 2:0

Голи: Баррето, 50, Квальярелла, 85 (з пенальті)

Торіно - Удінезе 2:0

Голи: Нкулу, 32, Белотті, 66

Сассуоло - Кальярі 0:0

Нагадаємо, в стартовому матчі 24-го туру Серії А Ювентус на виїзді впевнено розібрався з Фіорентиною.

Лідер Серії А Наполі в звітному турі на своєму полі розгромив Лаціо з рахунком 4:1.