Інтер — Мілан. Де і коли дивитися матч Кубка Італії

26 січня 2021, 08:15

НВ розповідає все, що потрібно знати про матч чвертьфіналу Кубка Італії між Інтером і Міланом.

Поєдинок Інтер — Мілан відбудеться в Мілані на стадіоні Джузеппе Меацца сьогодні, 26 січня, о 21:45 за київським часом.

Пряму трансляцію матчу покаже офіційний акаунт італійської Серії А в YouTube, яка буде доступна на НВ.

Як суперники виступають в Кубку Італії

Інтер стартував в 1/8 фіналу турніру, перемігши на виїзді Фіорентину з рахунком 2:1 у додатковий час.

Мілан також почав боротьбу з 1/8 фіналу, здолавши по пенальті Торіно після 0:0 за підсумками 120 хвилин ігрового часу.

В якій формі команди

Інтер не знає поразок чотири матчі поспіль у всіх турнірах при двох перемогах та займає друге місце в чемпіонаті Італії.

Мілан програв Аталанті (0:3) в минулому турі першості після трьох перемог поспіль у всіх турнірах та лідирує з відривом у два очки від суперника.