У драматичному міланському дербі визначився перший півфіналіст Кубка Італії - відео

27 січня 2021, 00:10

Інтер у драматичному дербі переміг Мілан з рахунком 2:1 та став першим півфіналістом Кубка Італії.

На 31-й хвилині Мілан вийшов вперед завдяки голу Златана Ібрагімовіч, який завдав влучного удару в кут воріт з середньої дистанції.

Однак уже в другому таймі шведський форвард підвів свою команду, отримавши другу жовту картку, яка перетворилася на червону.

Граючи у більшості, Інтер спочатку зрівняв рахунок завдяки реалізованому пенальті у виконанні Ромелу Лукаку, а на 97-й хвилині Крістіан Еріксен ударом зі штрафного приніс підопічним Антоніо Конте перемогу 2:1.

Таким чином, Інтер став першим півфіналістом Кубка Італії, де зіграє з переможцем пари Ювентус — СПАЛ.

Інтер — Мілан 2:1
Голи: Лукаку, 70 (пен), Еріксен, 90+7 — Ібрагімовіч, 31
Вилучення: Ібрагімовіч, 58

Відео матчу

На вихідних в рамках 19 туру Серії А Мілан розгромно програв Аталанті (0:3), а Інтер зіграв внічию з Удінезе (0:0).