Гол Роналду не допоміг Ювентусу втриматися на першому місці чемпіонату Італії - відео

29 вересня 2019, 01:12

В італійській Серії А відбулися три матчі шостого туру.

Чинний чемпіон Ювентус обіграв на своєму полі СПАЛ із рахунком 2:0. Перемогу господарям принесли результативні удари Міралема П'яніча і Кріштіану Роналду.

Відео голів та огляд матчу Ювентус - СПАЛ

Цей успіх дозволив туринському клубу піднятися на вершину турнірної таблиці, але тільки на три години, поки свій поєдинок не виграв Інтер.

Міланська команда завдяки голам Стефано Сенсі, Алексіса Санчеса, який отримав вилучення на початку другого тайму, і Роберто Гальярдіні переграла на виїзді Сампдорію з рахунком 3:1.

Відео голів та огляд матчу Сампдорія - Інтер

Ще в одному поєдинку дня Аталанта розгромила на виїзді Сассуоло 4:1 і піднялася на третю сходинку. Півзахисник збірної України Руслан Малиновський вийшов на заміну в складі гостей на 72-й хвилині та записав у свій пасив жовту картку.