Інтер не відпустив у відрив Ювентус, Рома і Мілан втратили очки. Результати чемпіонату Італії - відео

21 жовтня 2019, 00:00

Відбулись шість матчів 8 туру чемпіонату Італії.

Інтер у результативному матчі переміг Сассуоло 4:3 і не відпустив у відрив Ювентус. Міланський клуб вів у рахунку 4:1 і, незважаючи на два пропущені голи наприкінці матчу, все ж втримав перевагу.

Рома, яку очолює екс-тренер Шахтаря Паулу Фонсека, вдруге поспіль втратила очки. У цьом турі римляни не змогли знайти ключі до воріт Сампдорії, розписавши нічию 0:0.

Мілан завдяки голу Пйонтека на 81-й хвилині вийшов уперед у матчі з Лечче і був близький до перемоги, але на останніх хвилинах пропустив гол і втратив перевагу — 2:2. Український півзахисник Лечче Євген Шахов весь матч провів у запасі.

Сассуоло — Інтер — 3:4
Голи: Берарді, 16, Джурічіч, 74, Бога, 82 — Мартінес, 2, 71 (п), Лукаку, 38, 45 (п)

Myscore.com.ua

Напередодні Ювентус переміг Болонью 2:1, а Аталанта втратила перемогу над Лаціо — 3:3.