Ліга чемпіонів. Реал драматично вирвав перемогу в Інтера на виїзді

16 вересня 2021, 00:04

Реал з рахунком 1:0 вирвав перемогу в Інтера на виїзді у матчі першого туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Господарі з перших хвилин обрушили атаки на ворота суперника, в результаті чого Джеко (реакція воротаря) і Шкриняр (мимо) ледь не пробили ворота гостей,

Наприкінці третини години гри ще один шанс в міланської команди не реалізував Мартінес, і знову мадридців врятував Куртуа.

В кінці першого тайму момент був і в Реала, коли неточно пробивав Мілітао, і все ж, гострішим все одно був Інтер, в якого Мартінес, Брозовіч і Джеко мали вигідні можливості відзначитися голом.

Після перерви гра дещо вирівнялася, і вже гості не використали моменти - невдач зазнали Карвахаль, Вінісіус і знову Карвахаль.

Втім, ще один вірний момент створили і господарі, коли Куртуа відбив постріл Джеко майже впритул, а потім гравці Реала не дозволили нанести ще один удар.

Проте, саме мадридська команда вирвала перемогу, коли після комбінації в один дотик за участю Вальверде й Камавінгі переможний гол на 89-й хвилині провів Родріго.

Інтер - Реал 0:1

Гол: Родріго, 89