Інтер розгромив Лаціо і вирвався на друге місце. Результати матчів чемпіонату Італії

29 жовтня 2018, 23:51

У понеділок, 29 жовтня, завершився 10-й тур чемпіонату Італії з футболу.

У центральному матчі ігрового дня Інтер на виїзді розгромив Лаціо з рахунком 3:0. Дублем у цьому матчі відзначився головний бомбардир команди Мауро Ікарді, третій м'яч на рахунку Марцело Брозовича. Для міланців ця перемога стала вже шостою поспіль в чемпіонаті Італії, команда піднялася на друге місце в турнірній таблиці.

Лаціо - Інтер 0:3
Голи: Ікарді, 28, 70, Брозович, 41.

Лаціо: Стракоша - Феліпе, Ачербі, Раду (Баштуш, 78) - Марушич, Мілінкович-Савіч, Пароло, Бадель (Катальді, 34), Луліч - Кайседо (Корреа, 70) - Іммобіле.

Інтер: Ханданович - Врсалько, Міранда, Шкрініар, Асамоа - Весіно (Гальярдіні, 88), Брозовіч - Політано (Кейта, 89), Маріу (Валеро, 57), Перішич - Ікарді.

Попередження: Іммобіле, Раду, Катальді - Брозовіч, Асамоа, Шкрініар, Врсалько.

Поліпшити своє становище міланському клубу дозволив Наполі, який у звітному турі втратив очки в матчі проти Роми. До 90-ї хвилини матчу неаполітанці програвали з рахунком 0:1 після голу Стефана Ель-Шаараві, але на останній хвилині основного часу Дріс Мертенс врятував нічию для команди Карло Анчелотті.

Наполі - Рома 1:1
Голи: Мертенс, 90 - Ель-Шаараві, 14

Наполі: Оспіна - Хісай (Малькюі, 70), Кулібалі, Альбіоль, Маріу Руї - Аллан, Гамшик (Зьєлінскі, 75), Руїс - Кальєхон, Мілік (Мертенс, 56), Інсіньє

Рома: Ольсен - Сантон, Манолас (Фасіо, 75), Жуан Жезус, Коларов - Пеллегріні, Де Россі (Крістанте, 43), Нзонзі - Ундер (Флоренці, 65), Джеко, Ель-Шаараві

Попередження: Джеко, Нзонзі, Манолас, Ольсен, Пеллегріні

Результати дргіх матчів 10-го туру Серії А:

Сассуоло - Болонья 2:2
Голи: Марлон, 17, Боатенг, 85, з пенальті - Паласіо, 2, Мбайє, 56.

Кальярі - Кьєво 2:1
Голи: Паволетті, 15, Кастро, 59 - Степіньскі, 79.

Дженоа - Удінезе 2:2
Голи: Ромуло, 32, з пенальті, Ромеро, 67 - Лазанья, 65, де Поль, 70.

СПАЛ - Фрозіноне 0:3
Голи: Чібса, 40, Чано, 53, Пінамонті, 89.

Мілан - Сампдорія 3:2
Голи: Кутроне, 17, Ігуаїн, 36, Сусо, 62 - Сапонара, 21, Квальярелла, 31.

Лідером чемпіонату Італії залишається туринський Ювентус, який у звітному турі завдяки дублю Кріштіану Роналду обіграв Емполі з рахунком 2:1.