Інтер розгромно програв, Ювентус обіграв Мілан. Результати матчів чемпіонату Італії - відео

12 листопада 2018, 00:00

Відбулись матчі 12 туру чемпіонату Італії з футболу.

У центральному матчі вікенду Ювентус на виїзді впевнено обіграв Мілан. Туринський клуб відкрив рахунок в дебюті зустрічі - Маріо Манджукіч головою замкнув навіс Алекса Сандро. Наприкінці першого тайму Мілан міг зрівнювати рахунок, але Гонсало Ігуаїн не реалізував пенальті.

У другому таймі аргентинець вдруге підвів Мілан, заробивши вилучення. А перед цим своє слово сказав Кріштіану Роналду, який забив другий м'яч у ворота Мілана. Ювентус переміг 2:0, набравши 34 очки, та продовжує лідирувати в чемпіонаті Італії.

Найгучніша сенсація в Серії А відбулась у Бергамо, де місцева Аталанта розгромила одного з фаворитів чемпіонату міланський Інтер з рахунком 4:1. Без сенсацій провели свої матчі Рома та Наполі: римляни розгромили Сампдорію з рахунком 4:1, а неаполітанці мінімально здолали Дженоа 2:1.

Мілан - Ювентус - 0:2

Голи: Манджукіч, 8, Роналду, 81

Мілан: Дж. Доннарумма - Абате (Боріні, 75), Сапата, Романьйолі, Родрігес - Сусо, Кессі, Бакайоко, Хакан Чалханоглу (Лаксальт, 74) - Ігуаїн, Кастільехо (Кутроне, 61)

Ювентус: Щесни - Канселу, Бенатія, К'єлліні, Алекс Сандро - Бентанкур, П'яніч (Хедіра, 74), Матюїді - Дибала (Коста, 78), Манджукіч, Роналду

Дженоа - Наполі - 1:2

Голи: Куаме, 20 - Руіс, 62, Біраскі, 86 (аг)

Аталанта - Інтер - 4:1

Голи: Хатебур, 9, Манчіні, 62, Джімісіті, 88, Гомес, 90+4 - Ікарді, 47(пен.)

Таблиця сайту Myscore.com.ua

У минулому турі чемпіонату Італії Ювентус обіграв Кальярі 3:1, а Наполі розгромив Емполі 5:1.