Шахтар програв Інтеру і втратив шанси на вихід у плей-офф Юнацької ліги УЄФА — відео

24 листопада 2021, 19:35
Боротьба на турнірі для Шахтаря завершилася (Фото:ФК Інтер)

Донецький Шахтар U-19 на виїзді програв міланському Інтеру U-19 з рахунком 0:1 у матчі п’ятого туру Юнацької ліги УЄФА та втратив шанси на плей-офф.

Дебют матчу Шахтарю не вдався — вже на 4-й хвилині Пескетола отримав м’я у штрафному та без проблем відправи його у ворота.

У першому таймі Інтер продовжив домінувати, але й «гірники» мали кілька нагод зрівняти рахунок.

По перерві міланський клуб міг подвоїти перевагу, але на допомогу українцям прийшла поперечина.

У підсумку Шахтар поступився 0:1 і за тур до кінця групового етапу вже не має шансів на вихід у плей-офф.

У іншому матчі групи юнаки з Реалу перемогли однолітків із Шерифа з рахунком 1:0 та набрали 10 очок, випередивши «гірників» на чотири бали.

Інтер U19 — Шахтар U19 1:0
Гол: Пескетола, 4

flashscore.ua

Напередодні київське Динамо U-19 вдома перемогло мюнхенську Баварію U-19 з рахунком 2:1 у матчі п’ятого туру Юнацької ліги УЄФА та продовжує лідирувати у своїй групі.