Інтер зміцнив своє лідерство в чемпіонаті Італії - відео

4 березня 2021, 23:47

В італійській Серії А відбувся заключний матч 25-го туру.

Лідер чемпіонату Інтер відвідав одного з його аутсайдерів першості Парму та здобув перемогу з результатом 2:1.

Примітно, що перший тайм не подарував забитих м’ячів, і гості відкрили рахунок на 54-й хвилині, коли після передачі Лукаку відзначився Санчес.

Для того, щоб зміцнити свою перевагу міланському колективу знадобилося менше 10 хвилин, і цього разу спрацювала та ж зв’язка, а Санчес оформив дубль.

Проте, господарі поля не здалися на милість переможцю і незабаром змогли звести відставання до мінімуму завдяки голу Ернані - йому асистував Пеццелла.

Ця перемога дозволила Інтеру зміцнити своє лідерство в чемпіонаті Італії, відірвавшись від найближчого переслідувача Мілана на шість очок.

Парма — Інтер 1:2

Голи: Ернані, 71 — Санчес, 54, 62

Flashscore.com.ua

Напередодні Мілан зіграв внічию 1:1 проти Удінезе, на останніх хвилинах домашнього матчу зумівши уникнути поразки.