Інтер повернувся на вершину, Наполі програв Кальярі, Рома — Аталанті Малиновського — відео. Результати Серії А

26 вересня 2019, 01:31

В італійській Серії А відбулися ще кілька матчів п’ятого туру.

Інтер повернувся на перше місце після домашньої перемоги над Лаціо - 1:0. Автором єдиного гола в матчі став Даніло Д'Амброзіо на 23-й хвилині.

Відео голу і огляд матчу Інтер - Лаціо

Чинний віце-чемпіон країни Наполі сенсаційно поступився вдома Кальярі з аналогічним рахунком. Фаворита за три хвилини до кінця матчу засмутив Лукас Кастро.

Рома програла на своєму полі Аталанті з результатом 0:2. Перемогу бергамаскі принесли голи Даніеля Сапати й Мартена де Роона.

В основному складі гостей зіграв півзахисник збірної України Руслан Малиновський і був замінений на 79-й хвилині за рахунку 0:1, не відзначившись результативними діями.

СПАЛ - Лечче 1:3
Голи: Ді Франческо, 17 - Манкосу, 11 (з пенальті), 73 (з пенальті), Кальдероні, 47

Парма - Сассуоло 1:0
Гол: Бурабія, 90+5 свої ворота)

MyScore.com.ua

Напередодні чинний чемпіон Ювентус наніс візит новачкові першості Брешії і здобув вольову перемогу з результатом 2:1.