Інтер — Ювентус. Де і коли дивитися матч Кубка Італії

2 лютого 2021, 08:10

НВ розповідає все, що потрібно знати про перший матч півфіналу Кубка Італії між Інтером і Ювентусом.

Поєдинок Інтер — Ювентус відбудеться в Мілані на стадіоні Джузеппе Меацца сьогодні, 2 лютого, о 21:45 за київським часом.

Пряму трансляцію матчу покаже офіційний акаунт італійської Серії А в YouTube, яка буде доступна на НВ.

Як суперники дійшли до півфіналу

Інтер в 1/8 фіналу пройшов Фіорентину в додатковий час (2:1), а в чвертьфіналі виявився сильнішим за Мілан (2:1).

Ювентус в 1/8 фіналу обіграв Дженоа в додатковий час (3:2), а в чвертьфіналі розгромив СПАЛ (4:0).

В якій формі команди

Інтер не знає поразок шість матчів поспіль у всіх турнірах при чотирьох перемогах.

Ювентус виграв чотири попередні поєдинки поспіль у всіх турнірах після поразки від суперника (0:2) в Серії А.

Яка кадрова ситуація в команд

За Інтер не зіграють лідер атаки Лукаку, а також захисники Хакімі та Д’Амброзіо (травми).

Ювентус не зможе розраховувати на нападника Дибалу (пошкодження).

Орієнтовні склади:

Інтер: Хандановіч — Шкриняр, де Врей, Бастоні - Дарміан, Барелла, Брозовіч, Відаль, Янг — Мартінес, Санчес

Ювентус: Буффон — Куадрадо, Бонуччі, де Лігт, Сандро — Маккенні, Бентанкур, Артур, К'єза — Кулусевскі, Роналду