Україна з перемоги над Ірландією стартувала в Лізі націй

8 червня, 23:42
Циганков приніс перемогу Україні (Фото:REUTERS/Clodagh Kilcoyne)

У своєму стартовому матчі групового раунду дивізіону В Ліги націй збірна України з рахунком 1:0 обіграла на виїзді Ірландію.

В першу чверть години гри обидві команди могли відкрити рахунок, але спершу Лунін відбив небезпечний удар від Найта, а Мудрик пробив вище воріт з-за меж штрафного.

На 39-й хвилині гості відзначились голом, проте арбітр не зарахував його через офсайд, коли Довбик наздогнав м’яч на лінії поля і навісив на Качарабу, який класним ударом відправив круглого у кут воріт.

І все ж, збірна України вийшла вперед на початку другого тайму: Циганков виконав навіс зі штрафного, ніхто з партнерів м’яч не зачепив і круглий несподівано для голкіпера ірландців залетів у дальній кут.

Наприкінці матчу Даффі ледь не зрівняв рахунок ударом головою, але Лунін чудовим сейвом перевів м’яч у поперечину. Пізніше Обафемі головою пробив поруч зі стійкою.

Тим не менш, гості втримали перемогу на старті Ліги націй.

У паралельному матчі групи Шотландія вдома перемогла Вірменію 2:0 і очолила таблицю з трьому очками. На другому місці Україна, на третьому — Вірменія, в яких також по три пункти. Ірландія залишається без балів.

Ірландія — Україна 0:1

Гол: Циганков, 47

Раніше футболіст збірної України Сергій Сидорчук розповів, що команда досі повністю не відійшла від прикрої поразки від Вельсу, однак у неї вже є нова мета — повернення у найвищий дивізіон Ліги націй.