Іспанія вийшла на мундіаль, Ісландія розгромила Туреччину. Результати матчів відбору ЧС-2018

7 жовтня 2017, 00:16
У п'ятницю, 6 жовтня, в групах D, G і I європейської кваліфікації на чемпіонат світу-2018 відбулися матчі дев'ятого туру.

Перед останнім туром у групі D на пряму путівку на чемпіонат світу претендують три команди. Плутанину в розклади внесла перемога Австрії, яка вже втратила турнірну мотивацію, над лідером секстету збірною Сербії. Переможний м'яч австрійці забили за хвилину до кінця основного часу матчу - відзначився Шауб.

В інших матчах переслідувачі сербів, команди Уельсу та Ірландії, здобули перемоги. Валлійці завдяки голу Лоуренса обіграли Грузію, а ірландці на своєму полі завдяки дублю Мерфі здолали Молдову.

.png_189 Фото:

Збірна Іспанії виграла групу G і четвертою з європейський команд гарантувала путівку на чемпіонат світу. У звітному турі команда Хоана Лопетегі розгромила Албанію з рахунком 3:0. Всі три м'ячі в цій зустрічі були забиті ще в першому таймі - відзначилися Родріго, Іско і Алькантара.

Збірна Італії, яка перед цим туром ще претендувала на перше місце, сенсаційно не змогла обіграти Македонію і точно буде боротися за путівку на мундіаль в стикових матчах.

1_39 Фото:

У секстеті I перед останнім туром групового етапу на перше місце претендують три команди. Збірна Ісландії, яка у звітному турі сенсаційно на виїзді розгромила Туреччину, виглядає найбільш очевидним фаворитом. В останньому турі остров'яни на своєму полі прийматимуть аутсайдера групи команду Косово.

Володар другого місця в групі буде вирішуватися в матчі збірних України та Хорватії. Українці в цьому турі на виїзді здобули важку перемогу над Косово, а Хорватія несподівано оступилася в грі з Фінляндією. Українцям в матчі в Києві потрібна тільки перемога, Хорватію влаштує і нічия.

Збірна Туреччини після поразки від Ісландії втратила всі шанси на поїздку на чемпіонат світу.

2_24 Фото:

Нагадаємо, збірна України в другому таймі дотиснула команду Косово и зберегла шанси на потрапляння на чемпіонат світу.

Напередодні путівки на мундіаль себе забезпечили збірні Англії і Німеччини.