Реал наздогнав лідера чемпіонату Іспанії після шостої перемоги поспіль

23 грудня 2020, 22:57

Відбулися ще два матчі 15-го туру іспанської Прімери.

Реал приймав на своєму полі Гранаду та виграв з результатом 2:0. Це вже шоста перемога поспіль для королівського клубу в усіх турнірах.

Перший тайм завершився нульовою нічиєю, тому доля поєдинку вирішилася після перерви на 57-й хвилині, коли відзначився Каземіро.

Гості не зуміли зрівняти рахунок протягом півгодини гри, що залишилися, тоді як господарі подвоїли свою перевагу в компенсований час завдяки голу Бензема.

Тим самим мадридці наздогнали лідера Прімери Атлетіко (в обох команд по 32 очки), але поступаються йому за різницею м'ячів при двох матчах у запасі в конкурента.

Результати 15-го туру Прімери:

Реал - Гранада 2:0
Голи: Каземіро, 57, Бензема, 90+4

Хетафе - Сельта 1:1

Голи: Суарес, 7 - Аспас, 17 (з пенальті)

Flashscore.com.ua

Напередодні Атлетіко на виїзді з рахунком 2:0 переміг Реал Сосьєдад, а Барселона - з результатом 3:0 розгромила Вальядолід.