Реал Сосьєдад сенсаційно відібрав очки в Атлетіко і повернув собі лідерство в іспанській Прімері

25 жовтня 2021, 00:00

Реал Сосьєдад зіграв внічию з мадридським Атлетіко у виїзному матчі 10-го туру іспанської Прімери і повернув собі лідерство в турнірній таблиці.

Героєм зустрічі у складі басків став форвард Александер Ісак. На 7-й хвилині він відзначився гольовою передачею на тезку Серлота. У дебюті другого тайму Ісак забив вже сам.

Але у «матрацників» знайшовся свій герой - Луїс Суарес. Уругваєць спочатку забив із гри, а потім реалізував пенальті і приніс господарям нічию.

В інших матчах дня Севілья обіграла Леванте, забивши на двох вісім м'ячів, а Бетіс переміг Райо Вальєкано.

Результати матчів:

Атлетіко - Реал Сосьєдад 2:2
Голи: Суарес, 61, 77 пен.) - Серлот, 7, Ісак, 48

Севілья - Леванте 5:3
Голи: Торрес, 8, Мір, 24, Дієго Карлос, 38, Мунір, 50, Фернандо, 64 - Моралес, 33, 55, Мелеро, 61

Бетіс - Райо Вальєкано 3:2
Голи: Морено, 22, Хуанмі, 24, Вілліан Жозе, 75 пен.) - Нтека, 45+1, Гарсія, 65

flashscore.ua

Повідомлялося, що кількома годинами раніше в центральному матчі туру Реал обіграв Барселону з рахунком 2:1.

Редактор: Євген Нещерет