Чемпіонат Іспанії. Атлетіко зміцнив лідерство, Мессі допоміг Барселоні здобути розгромну перемогу

23 грудня 2020, 02:07

В іспанській Прімері відбулися кілька матчів 15-го туру.

Лідер у турнірній таблиці Атлетіко в очному матчі на виїзді з рахунком 2:0 переміг одного зі своїх конкурентів - Реал Сосьєдад.

Перший тайм завершився нульовою нічиєю, тому обидва м'ячі були забиті після перерви. На 49-й хвилині відзначився Ермосо, а через 25 хвилин - Льоренте.

Тим самим мадридський клуб закріпився на вершині турнірної таблиці з відривом у три очки від свого головного переслідувача Реала та при цьому зіграв на один матч менше.

Барселона піднялася на п'яту сходинку після розгрому Вальядоліда в гостях - 3:0. М'ячі забивали Лангле, Брейтвейт і Мессі, який також віддав результативну передачу в другій гольовий атаці.

Flashscore.com.ua

Раніше Реал обіграв Ейбар у заключному матчі 14-го туру іспанської Прімери та повернувся на 2-ге місце в турнірній таблиці.