Іспанський форвард дебютував у переможному матчі Динамо - відео

19 січня 2019, 20:42

Новачок Динамо іспанський форвард Фран Соль дебютував за київський клуб у товариському матчі проти німецького Бохума.

Фран Соль вийшов у стартовому складі Динамо у першому товариському матчі киян на тренувальних зборах в іспанській Марбельї.

Щоправда, відзначитись голом у дебютному матчі  новачку Динамо не вдалося. Натомість у першому таймі відзначився Віктор Циганков, який відкрив рахунок у матчі після пасу Миколи Шапаренка.

Перед початком другої половини зустрічі головний тренер Динамо Олександр Хацкевич зробив 10 замін та ще одну під час тайму. Головним героєм став Назарій Русин, який двічі розписався у воротах Бохума, зробивши рахунок 3:0.

Динамо - Бохум - 3:0

Голи: Циганков, 29, Русин, 58, 67

Склад Динамо в першому таймі: Бойко - Кендзьора, Сидорчук, Кадар, Миколенко (Піваріч, 38) - Шепелев, Буяльський - Циганков, Шапаренко, Вербич - Соль

Склад Динамо в другому таймі: Бущан - Смирний, Алібеков, Шабанов, Піваріч - Че Че, Андрієвський - Буено, Гармаш, Сідіклей - Русин

16 січня Соль підписав з Динамо 5-річний контракт і виступатиме під 9-м номером. Напередодні гравець провів перше тренування з київським клубом.

Трансфер Франа Соля міг зірватися, однак згодом Динамо все-таки вдалося домовитися про перехід за 3,5 млн євро.

Згодом повідомлялося, що Соль успішно пройшов медогляд у Динамо і стане одним з найвисокооплачуваніших гравців клубу із зарплатою 1 млн євро на рік.