Італія дотиснула Польщу, Туреччина програла Росії. Результати матчів Ліги націй - відео

15 жовтня 2018, 00:21

Відбулись сім матчів Ліги націй.

В Лізі А в центральному матчі туру збірна Італії у виїзному поєдинку на останніх хвилинах дотиснула збірну Польщі. Команди вже були готові розписати мирову нічию, коли італійцям вдалася гольова атака - Бірагі на 92-ій хвилині під час розіграшу кутового замкнув скидку Лазаньї на дальній стійці. Поразка відправила збірну Польщі на останнє місце в групі.

У Лізі В Збірна Росії на власному полі здолала Туреччину і закріпилась на першому місці в групі.

У Лізі С Румунія розписала нічию з Сербією - 0:0, Ізраїль з рахунком 2:0 переміг Албанію, а Чорногорія на виїзді не залишила шансів Литві - 1:4.

У Лізі D було зафіксовано два однакові результати - 1:1. Азербайджан зіграв унічию з Мальтою, а Косово - з Фарерськими островами.

Польща - Італія - 0:1

Гол: Бірагі, 90+2

Польща: Щесни - Берешінскі, Глік, Беднарек, Реца (Єджейчик, 87) - Шиманьскі (Гросіцкі, 46), Горальскі, Лінетті (Блащиковскі, 46) - Зелінскі - Лєвандовскі, Мілік

Італія: Доннарумма - Флоренці (Піччіні, 84), Бонуччі, К'єлліні, Бірагі - Верратті, Жоржиньо, Барелла - Бернардескі (Лазанья, 81), Інсіньє, К'єза

Вилучення: Тамаш, 44 (Румунія)

Нереалізований пенальті: Тадіч, 45+1 (Сербія)

Таблиця сайту Myscore.om.ua

Напередодні в Лізі націй Нідерланди розгромили Німеччину, а Гібралтар здобув першу перемогу в своїй історії.