Обидві команди вийшли до 1/8 фіналу. Збірна Італії обіграла Уельс у матчі Євро-2020 — відео

20 червня 2021, 20:51

Збірна Італії обіграла з рахунком 1:0 команду Уельсу в матчі заключного туру групового етапу Євро-2020.

Команди розпочали зустріч у неспішному темпі. Перші небезпечні моменти у грі виникли в середині першого тайму, але їх не реалізували Андреа Белотті, Кріс Гантер і Федеріко К'єза.

Та все ж на 39-й хвилині італійці таки забили. Маттео Пессіна замкнув точним ударом передачу Марко Верратті зі штрафного.

На 55-й хвилині збірна Уельсу залишилася в меншості. Ітан Ампаду отримав пряму червону картку за грубий фол у центрі поля проти Федеріко Бернардескі.

Але навіть у меншості валлійці могли уникнути поразки. Однак Гарет Бейл на 76-й хвилині з вигідної позиції пробив вище воріт.

Італія - Уельс 1:0
Гол: Пессіна, 39
Вилучення: Ампаду, 55

Незважаючи на поразку, збірна Уельсу фінішувала другою у групі і вийшла до 1/8 фіналу Євро-2020.

У паралельному матчі збірна Швейцарії обіграла команду Туреччини з рахунком 3:1.

Редактор: Євген Нещерет