Український півзахисник забив три м’ячі й став героєм матчу чемпіонату Угорщини — відео

24 лютого 2020, 16:12

Український півзахисник Фехервара Іван Петряк відзначився трьома голами в домашньому поєдинку чемпіонату Угорщини проти Залаегерсега.

В матчу 22-го туру екс-футболіст Шахтаря збільшив перевагу своєї команди за рахунку 1:0, коли на 49-й хвилині його партнер не реалізував пенальті, а Петряк забив з гострого кута в наступній атаці.

На 57-му оберті секундної стрілки український гравець увірвався в штрафну по місцю лівого напівсереднього та пробив під ближню стійку.

Оформити хет-трик і зробити рахунок 4:0 півзахиснику вдалося на 61-й хвилині: його партнери вміло застосували пресинг і провели комбінацію, яку завершив Петряк. У підсумку господарі перемогли 4:1.

Після 22 туру Фехервар йде на другому місці і відстає від Ференцвароша на три очки при двох матчах в запасі у лідера, який очолює український тренер Сергій Ребров. В його команді також виступають співвітчизники Ігор Харатін і Андрій Зубков.

Раніше повідомлялося, що Харатін відмовився отримувати громадянство Угорщини після запрошення в місцеву збірну.