Який біль. Шахтар вчинив погром Генту в Лізі Європи

20 жовтня 2016, 21:52
В дуелі з бельгійським Гентом Шахтар з рахунком 5:0 на своєму полі здобув свою третю перемогу в третьому матчі групового етапу Ліги Європи

Господарі з перших хвилин позначили свою перевагу в матчі та змогли забити вже на 12-й хвилині. Воротар гостей Якоб Рінне помилився на виході з воріт і віддав м'яч точно на Віктора Коваленка, який дальнім ударом послав м'яч вже у порожні ворота Гента.

Потім донецька команда втратила ще один момент для зміцнення своєї переваги, але наприкінці півгодини гри все ж домоглася свого. Після перехоплення Максима Малишева в центрі поля Марлос прорвався до воріт, потім точно віддав на Факундо Феррейру, який, трохи зблизившись з Рінне, розстріляв ближній кут воріт.

Бельгійський суперник зумів відповісти своїми гострими епізодами в чужих володіннях, але й Шахтар мав шанси, щоб збільшити рахунок ще до перерви. Найвигідніший упустив Дентіньо, коли влучив у стійку рамки Гента.

Вже на першій хвилині другого тайму "Гірники" потроїли свою перевагу. Це все той же Дентіньо зробив простріл з флангу на Бернарда, який розстріляв порожні ворота.

За чверть години до завершення основного часу Тайсон довів рахунок до непристойного, коли йому асистував Факундо Феррейра. Між тим, п'ятий м'яч провів Малишев.

5:0 - Шахтар зміцнив своє лідерство в групі H з максимумом очок - дев'ятьма. У Гента залишається чотири пункти.

Шахтар - Гент 5:0
Голи: Коваленко, 12, Феррейра, 30, Бернард, 46, Тайсон, 75, Малишев, 85

Шахтар: П'ятов, Срна, Кучер, Ракицький, Ісмаїлі, Степаненко, Малишев, Марлос, Коваленко (Дентіньо, 38), Бернард (Тайсон, 74), Феррейра (Едуардо, 81)

Гент: Рінне, Мітровіч, Гершон, Фокет, Сайєф, Нету, ван дер Брюгген (Ібрагім, 65), Асаре, Саймон, Пербет (Кулібалі 46), Мілічевіч (Деягаре, 73)

Попереджені: Едуардо - Асаре