Ярмоленко дебютував у складі нової команди

14 липня 2018, 20:36

Півзахисник збірної України Андрій Ярмоленко дебютував у складі лондонського Вест Хема.

Як повідомляє Twitter "Молотобойців", українець вийшов на поле в стартовому складі і відіграв перший тайм у товариському матчі проти Уїкомба. У перерві головний тренер Вест Хема Мануель Пеллегріні замінив українця.

Вест Хем переміг Уікомб з рахунком 1:0 завдяки голу Марко Арнаутовича на 34-й хвилині.

На цьому тижні англійський клуб оголосив про перехід Ярмоленка. Сума трансферу, за інформацією ЗМІ, становить близько 20 мільйонів євро.

Сам футболіст зізнався, що дуже щасливий підписати контракт з "Молотобійцями", назвавши їх великим клубом з хорошими фанатами, а також висловив радість, що буде виступати в англійській Прем'єр-лізі.