Ярмоленко дебютував в АПЛ, але не врятував Вест Хем від розгрому. Результати матчів чемпіонату Англії

12 серпня 2018, 20:04

У неділю, 12 серпня, трьома матчами завершився перший тур чемпіонату Англії з футболу.

Ліверпуль відкрив новий сезон домашнім матчем проти Вест Хема, який потужно посилився в міжсезоння. Один з новачків "молотобойців" українець Андрій Ярмоленко почав цей матч в запасі. Незважаючи на непоганий по грі перший тайм, Вест Хем забити не зумів, але пропустив при цьому двічі. Рахунок відкрив Мохамед Салах, а перед самою перервою його подвоїв Садіо Мане.

Після перерви Ліверпуль не дозволив супернику створити жодного моменту біля своїх воріт, а сам забив ще двічі. Незадовго після відновлення гри Мане оформив дубль з явного офсайду, а крапку в матчі поставив Даніель Старрідж.

Андрій Ярмоленко з'явився на полі на 67-й хвилині замість Марко Арнаутовича та заповнився кількома підключеннями по правому флангу до атак і подальшими передачами в штрафний майданчик, жодна з яких, втім, небезпечною не виявилася.

Ліверпуль - Вест Хем 4:0
Голи: Салах, 19, Мане, 45+2, 53, Старрідж, 88

Ліверпуль: Аліссон - Александер-Арнольд, Гомес, ван Дейк, Робертсон - Кейта, Вейналдум, Мілнер - Салах (Старрідж, 87), Фірміно (Хендерсон, 69), Мане (Шакірі, 82)

Вест Хем: Фабіанскі - Бальбуена, Огбонна, Райс (Снодграсс, 46) - Фредерікс, Нобл, Уїлшир, Масуаку - Антоніо, Феліпе Андерсон (Ернандес, 62) - Арнаутович (Ярмоленко, 67)

Попередження: Александер-Арнольд - Антоніо, Бальбуена

У центральному матчі першого туру Арсенал на Емірейтс приймав чинного чемпіона - Манчестер Сіті. Це був перший офіційний матч "Канонірів" під керівництвом нового головного тренера - Унаї Емері. Дебют іспанця не вдався - "Городяни" гросмейстерськи розправилися зі своїм суперником, забивши по голу в кожному з таймів.

У першій половині зустрічі Рахім Стерлінг забив після передачі Бенжамена Менді, а після перерви екс-захисник Монако вже асистував Бернардо Сілві.

Арсенал вибухав відрізками в цьому матчі і мав кілька шансів для голу, але скористатися ними не зумів.

Арсенал - Манчестер Сіті 0:2
Голи: Стерлінг, 14, Б. Сілва, 64

Арсенал: Чех - Бельєрін, Папастатопулос, Мустафі, Мейтленд-Найлз (Ліхтштайнер, 35) - Ремсі (Ляказетт, 55), Гендузі, Джака (Торрейра, 70) - Мхітарян, Озіл - Обамеянг

Манчестер Сіті: Едерсон - Уокер, Стоунз, Ляпорт, Менді - Фернандіньо, Б. Сілва, Гюндоган - Марез (Де Брюйне, 60), Агуеро (Габріель Жезус, 79), Стерлінг (Сане, 87)

Попередження: Папастатопулос, Джака - Стерлінг, Де Брюйне

У ще одному матчі ігрового дня Саутгемптон і Бернлі розійшлися нульовою нічиєю.

Саутгемптон - Бернлі 0:0

Нагадаємо, напередодні новий сезон англійської Прем'єр-ліги стартував перемогою Манчестер Юнайтед над Лестером з рахунком 2:1. У суботу перемоги в своїх стартових матчах здобули Челсі і Тоттенхем.