Ярмоленко створив переможний м'яч і допоміг Вест Хему здолати МЮ - відео

29 вересня 2018, 17:20

Вест Хем у тому числі завдяки результативним діям українського півзахисника Андрія Ярмоленка переміг на своєму полі Манчестер Юнайтед в рамках сьомого туру англійської Прем'єр-ліги з рахунком 3:1.

Господарі відзначилися вже на 5-й хвилині, коли після передачі Пабло Сабалети автором гола виступив Феліпе Андерсон.

Наприкінці першого тайму рахунок став 2:0. Це Ярмоленко підхопив снаряд у штрафному майданчику суперника та завдав удару по воротах, після якого м'яч від Віктора Ліндельофа влетів у сітку. Гол записали на захисника МЮ.

Гостям вдалося скоротити відставання на 71-му обороті секундної стрілки: Маркус Рашфорд скористався пасом Люка Шоу. Але через три хвилини Вест Хем відновив статус-кво - взяттям воріт відзначився Марко Арнаутовіч.

Після цієї поразки Юнайтед опустився на восьме місце та після решти матчів туру може опинитися на 11-му рядку. Команда Жозе Моуріньо не виграла три попередні поєдинки у всіх турнірах при двох поразках. Вест Хем піднявся на 12-ту позицію.

Вест Хем - Манчестер Юнайтед 3:1
Голи: Феліпе Андерсон, 5, Ліндельоф, 43 (у свої ворота), Арнаутовіч, 74 - Рашфорд, 71

Раніше Ярмоленко став героєм матчу Евертон - Вест Хем, оформивши дубль. Тим самим Молотобійці набрали перші очки в новому сезоні Прем'єр-ліги, вигравши 3:1.