Ярмоленко віддав гольову передачу в матчі за новий клуб - відео

21 липня 2018, 19:44

Український півзахисник Андрій Ярмоленко відмітився гольовою передачею за Вест Хем у товариському матчі проти Престона, який виступає у Чемпіоншипі - другому за силою чемпіонаті Англії.

Ярмоленко з'явився у матчі з перших хвилин і діяв на звичній для себе позиції правого атакувального півзахисника. На 45-ій хвилині першого тайму Ярмоленко відзначився результативною дією. Українець технічно розхитав у штрафному захисника і віддав гольовий пас на нападника Вест Хема Марко Арнаутовіча, який оформив дубль і вивів свою команду вперед.

На 65-ій хвилині замість Ярмоленка на полі з'явився Натан Голланд.

Втримати перемогу команді Ярмоленка не вдалося. На 76-ій хвилині нападник Престона Бодін зрівняв рахунок і встановив остаточні 2:2.

Ярмоленко дебютував у складі Вест Хема 14 липня в товариському матчі проти Вікомба.

11 липня англійський клуб оголосив про перехід Ярмоленка. Сума трансферу, за інформацією ЗМІ, становить близько 20 мільйонів євро.

Сам футболіст зізнався, що дуже щасливий підписати контракт з "Молотобійцями", назвавши їх великим клубом з хорошими фанатами, а також висловив радість, що буде виступати в англійській Прем'єр-лізі.