Ярмоленко відзначився забитим м'ячем за збірну світу - відео

28 травня 2017, 21:22
Півзахисник Динамо Андрій Ярмоленко відзначився забитим м'ячем за збірну світу в товариському матчі проти легенд мадридського Атлетико

Українець вийшов на заміну у другому таймі і зайняв позицію форварда. На 56-й хвилині він відгукнувся на верхову передачу і головою забив третій гол своєї команди в цьому матчі.

Гра закінчилася з рахунком 5:4 на користь збірної світу. Зазначимо, що цей матч став останнім в історії легендарної арени Вісенте Кальдерон. Гроші від квитків на цей поєдинок будуть передані організації Scholas Occurrentes, яка курирує 400 тисяч шкіл у 190 країн світу.

Цього тижня лідер київського Динамо Андрій Ярмоленко отримав запрошення зіграти за збірну світу в матчі проти легенд Атлетіко.

Після цього Ярмоленко оформив дубль у поєдинку чемпіонату України проти Шахтаря і допоміг своїй команді перемогти з рахунком 3:2.

Нещодавно агент Ярмоленко Вадим Шаблій виключив можливість переходу свого клієнта в один з турецьких клубів.

Раніше з'явилася інформація, що стамбульський Фенербахче зацікавлений в послугах нападника Динамо.

В іспанській пресі також повідомлялося, що Валенсія розглядає можливість підписання Ярмоленка.