Ярмоленко врятував Боруссію від поразки в матчі Бундесліги - відео

2 грудня 2017, 20:19
Український півзахисник дортмундської Боруссії Андрій Ярмоленко врятував свою команду від поразки в матчі 14-го туру Бундесліги проти Байєра

Українець відзначився голом на 73-й хвилині і зробив рахунок у матчі 1:1, який став остаточним. Ярмоленко відкрився в районі 11-метрової позначки, отримав передачу від Андре Шюррле і послав м'яч в сітку.

Байєр - Боруссія Д 1:1

Голи: Фолланд, 30 - Ярмоленко, 73

Байєр: Лено - Та, Венделл, Хенріхс (Рецос, 46), Бендер - Хавертц, Арангіс (Баумгартлінгер, 62), Брандт, Бендер - Бейлі, Фолланд (Бельарабі, 78)

Боруссія Д: Бюркі - Суботіч, Шмельцер, Геррейро, Папастатопулос - Пулішіч, Вайгль (Дауд, 65), Філіп (Шюррле, 8), Шахін - Ярмоленко, Кастро (Кагава, 44)

Попередження я: Шахін, Шмельцер, Хавертц, Суботіч

Вилучення: Венделл

Зазначимо, що Байєр в цій зустрічі відкрив рахунок в першому таймі після голу Кевіна Фолланда, але вже через десять хвилин залишився в меншості, що полегшило завдання Боруссії відновити статус-кво.

Боруссія не може здобути перемогу в чемпіонаті Німеччини вже протягом шести матчів поспіль і опустилася на шосте місце в турнірній таблиці. Байєр розташувався слідом, маючи в активі на один бал менше.

Раніше Ярмоленко увійшов до топ-10 кращих футболістів німецької Бундесліги за оцінками авторитетного видання Kicker.

Нещодавно стало відомо, що Ярмоленко опинився в п'ятірці кращих футболістів німецької першості за кількістю активних дій у гольових атаках.