Ярмоленко зробив дубль в своєму першому матчі в стартовому складі за Вест Хем в чемпіонаті Англії - відео

16 вересня 2018, 19:18

Форвард збірної України Андрій Ярмоленко вперше вийшов в стартовому складі Вест Хема і відразу оформив дубль в матчі англійської Прем'єр-ліги.

У матчі п'ятого туру чемпіонату Англії проти Евертона українець відкрив рахунок вже на 11-й хвилині, скориставшись передачею Марко Арнаутовича.

Через 20 хвилин Ярмоленко забив другий м'яч, красивим ударом в дальній кут пробивши Джордана Пікфорда.

Наприкінці першого тайму Евертон зусиллями Сігурдссона один гол відіграв, але Марко Арнаутович відновив статус-кво. Матч завершився перемогою Вест Хема з рахунком 3:1.

Раніше Ярмоленко виходив тільки на заміну в матчах Прем'єр-ліги, в середньому проводячи на полі 27 хвилин. Лондонський клуб програв всі чотири гри на старті чемпіонату Англії.

У липні англійський клуб оголосив про перехід українського гравця. Сума трансферу за інформацією ЗМІ, становила близько 20 млн євро.