Ювентус на виїзді стримав Барселону - фоторепортаж

20 квітня 2017, 00:51
У матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів Ювентус на виїзді зіграв внічию з Барселоною з рахунком 0:0 і за сумою двох поєдинків з результатом 3:0 пробився в півфінал

Ювентус впевнено зіграв від оборони і не пропустив жодного м'яча, незважаючи на те, що Барселона зуміла створити кілька небезпечних моментів біля воріт Буффона.

Головною дійовою особою матчу став Ліонель Мессі, який у першому таймі не використав один момент, а в другому не реалізував ще два. Останній шанс у матчі мав Неймар, але після його навісу і спроби пробити Маскерано сейв здійснив Джанлуїджі Буффон. У підсумку 0:0 і далі йде Ювентус.

ІталійськийЮвентус і французький Монако стали останніми півфіналістами Ліги чемпіонів, обігравши в чвертьфіналі Барселону і дортмундську Боруссію відповідно.