Ювентус ні з чим відправив Барселону додому

11 квітня 2017, 23:40
У першому матчі чвертьфіналу Ліги чемпіонів Ювентус на своєму полі з рахунком 3:0 розбив Барселону

Господарі з перших хвилин пішли в атаку і змогли відзначитися вже на 7-й хвилині. Це Куадрадо протягнув м'яч до штрафного, віддав на Дібалу, який, прийнявши м'яча, другим дотиком з розвороту відправив сферу у дальній нижній кут воріт тер Штегена.

Відповідь від гостей відбулася на 21-й хвилині. Мессі класно знайшов Іньєсту в штрафний, той, здавалося, бив у дальній кут, але Буффон витягнув мертвий м'яч. Секундна стрілка не минула й одного обороту, як рахунок став 2:0. Ювентус швидко втік у контратаку, захисники Барселони залишили Дібалу на лінії штрафного, звідки аргентинець після прострілу з флангу з лівої в один дотик розстріляв ближній кут.

У другому таймі італійська команда продовжила перегравати тактично каталонців, і через 10 хвилин після відновлення гри забила третій м'яч. Після подачі від кутового К'єлліні виграв силову боротьбу у Маскерано й пробив у дальній кут - м'яч рикошетом від штанги опинився у воротах.

Барселона спробувала провести хоча б один гол, але Ювентус грамотно не дозволив супернику пробити ворота Буффона. 3:0 - поєдинок-відповідь пройде 19 квітня на полі чемпіона Іспанії.

Ювентус - Барселона 3:0
Голи: Дібала, 7, 22, К'єлліні, 55

Ювентус: Буффон - Алвес, Бонуччі, К'єлліні, Сандро - Пьяніч (Барцальї, 89), Хедіра - Куадрадо (Леміна, 73), Дібала (Рінкон, 81), Манджукіч - Ігуаїн

Барселона: тер Штеген - Роберто, Піке, Умтіті, Матьє (Гомеш, 46) - Ракітіч, Маскерано, Іньєста - Мессі, Суарес, Неймар

Попереджені: Алвес, Манджукіч, Хедіра, Леміна - Суарес, Іньєста, Умтіті