Ювентус переміг Манчестер Юнайтед, суперники Шахтаря поділили очки. Результати матчів Ліги чемпіонів - відео

24 жовтня 2018, 01:06

Відбулись вісім матчів третього туру Ліги чемпіонів.

У центральному матчі ігрового дня Ювентус на виїзді здолав Манчестер Юнайтед. Матч став знаковим для нападника Ювентуса Кріштіану Роналду, який повернувся на Олд Траффорд, де розпочалась його зіркова кар'єра в Манчестер Юнайтед. Забити Роналду у ворота колишньої команди не вдалося, але саме після його прострілу з флангу забив Дибала.

Гол аргентинця виявився переможним у матчі. Ювентус здобув третю перемогу поспіль, набравши 9 очок. У найближчого переслідувача - МЮ - 4 очки. У іншому матчі групи Валенсія не змогла втримати перемогу у матчі з Янг Бойз - 1:1.

У групі E Баварія у другому таймі завдяки голам Мартінеса та Лєвандовскі дотисла АЕК, а Аякс на останніх хвилинах вирвав перемогу у грі з Бенфікою. Баварія та Аякс із сімома очками розділяють лідерство у групі.

У групі F, де виступає донецький Шахтар, Хоффенхайм розійшовся миром з Ліоном. У матчі було забито аж 6 голів. Ліон першим відкрив рахунок, але Хоффенхайм зумів забити двічі. Після цього два голи у відповідь оформив Ліон, а в компенсований арбітром час Жоелітон знову зрівняв рахунок, врятувавши німецьку команду від поразки - 3:3.

У групі G Рома розгромила московський ЦСКА 3:0. Дублем у складі "вовків" відзначився Едін Джеко. Другу перемогу в групі здобув також Реал, який вдома мінімально переміг чеську Вікторію.

Реал - Вікторія Пльзень - 2:1

Голи: Бензема, 11, Марсело, 56 - Грошовскі, 79.

Таблиця сайту Myscore.com.ua

Донецький Шахтар у Харкові зазнав поразки у тертьому турі Ліги чемпіонів від Манчестер Сіті з рахунком 0:3.