Ювентус програв вдома вперше за два роки, Наполі став лідером. Результати матчів італійської Серії А

14 жовтня 2017, 23:58
Початок восьмого туру Серії А порадував шанувальників двома цікавими поєдинками

Лаціо не перемагав в Турині протягом 15 років - остання перемога була аж в грудні 2002 року. При цьому останній раз команда Массіміліано Аллегрі поступалася на своєму полі в Серії А 23 серпня 2015 року, коли в стартовому турі чемпіонату 2015/16 програла Удінезе (0:1).

Хоча по початку поєдинку було складно сказати, що Лаціо переможе. Ювентус затиснув орлів на їх половині, що закономірно вилилося в забитий гол - на 23-й хвилині забив Дуглас Коста. Ігуаїн міг подвоїти перевагу, але не зміг забити з 2-х метрів, потрапивши в поперечину після помилки воротаря.

У другому ж таймі гра перетворилася на справжній трилер - Іммобіле забив дубль, при чому другий гол був забитий з пенальті, після порушення Буффона. У воротаря Лаціо було дуже багато роботи, особливо коли Ювентус в кінці пішов на фінальний штурм, який очолив вийшовший на заміну Дібала. Спочатку на 91-й хвилині він вдарив в штангу, а на шостій доданій суддя поставив пенальті, який взявся пробивати сам Пауло - його відбив воротар.

1:2 - і Лаціо видобуває історичну перемогу.

Ювентус - Лаціо 1:2

Голи: Дуглас Коста, 23 - Іммобіле, 47, 54 (пен.)

Ювентус: Буффон - Ліхтштайнер, Барцал'ї, К'єлліні, Асамоа - Бентанкурт, Матюїді - Дуглас Коста (Бернардескі, 55), Хедіра (Дібала, 65), Манджукіч - Ігуаїн.

Лаціо: Стракоша - Баштуш, де Врей, Раду - Марушич, Пароло, Лукас Лейва, Мілінковіч-Савич, Луліч (Патрік, 84) - Луїс Альберто (Нані, 72) - Іммобіле (Кайседо, 76).

Попередження: Буффон, Стураро - Патрік.

Римська Рома приймала Наполі - поточного лідера чемпіонату і суперника донецького Шахтаря в Лізі Чемпіонів. У підсумку, Наполі впевнено провів матч на полі одного з своїх головних суперників, здобувши спокійну перемогу з рахунком 1:0 - ще на початку гри відзначився Лоренцо Інсін'є.

Рома - Наполі 0:1

Гол: Лоренцо Інсін'є, 20

Попередження: Де Россі, Фасіо - Жоржиньо, Гулям

Рома: Аліссон - Перес, Манолас (Фасіо, 59), Жезус, Коларов - Пеллегріні (Жерсон, 78), Де Россі, Наінгголан - Флоренці (Ундер, 71), Джеко, Перотті

Наполі: Рейна - Хісао, Альбіоль, Кулібалі, Гулям - Гамшик (Зелінські, 72), Жоржиньо (Діавара, 73), Аллан - Кал'єхон, Мертенс, Інсін'є