Ювентус відправив Рому на 10-те місце. Результати матчів чемпіонату Італії

23 грудня 2018, 01:22

В італійській Серії А відбулися всі матчі 17-го туру.

У центральному поєдинку туру чинний чемпіон і лідер першості Ювентус приймав на своєму полі Рому і переміг з результатом 1:0.

Мінімальну перемогу туринській команді на 35-й хвилині приніс Маріо Манджукіч, який скористався подачею з правого флангу від Маттіа Де Шильйо та з відскоком від газону пробив точно в чужі ворота.

Рома не зуміла відігратися і після цієї поразки опустилася на 10-ту позицію в турнірній таблиці італійського чемпіонату. Відрив Ювентуса від найближчого переслідувача Наполі у вісім очок зберігся після перемоги неаполітанців над СПАЛом 1:0.

Осічки допустили обидві міланські команди. Третій в турнірці Інтер наприкінці матчу не втримав перемогу на 90+1-й хвилині, зігравши 1:1 проти К'єво, хоча вів у рахунку з кінця першого тайму. Мілан мінімально програв удома Фіорентині.

Гол Федеріко К'єзи в ворота россонері став для них подвійним ударом, оскільки через перемогу Лаціо над Кальярі з результатом 3:1 команда випала із зони Ліги чемпіонів і поступилася четвертим місцем римлянам.

Дженоа - Аталанта 3:1
Голи: Толо, 45+6 (у свої ворота), Лазовіч, 67, Пьонтек, 88 - Сапата, 55 (з пенальті)

Емполі - Сампдорія 2:4
Голи: Паскуаль, 11, (зпенальті), Капуто, 76 - Рамірес, 41, Квальярелла, 69, Капрарі, 87, 90+ 2

Удінезе - Фрозіноне 1:1
Голи: Мандрагора, 32 - Чіано, 61 (з пенальті)