Ювентус виграв третій матч поспіль на старті чемпіонату Італії

9 вересня 2017, 21:11
Ювентус обіграв Кьєво з рахунком 3:0 у стартовому матчі третього туру чемпіонату Італії з футболу

Туринці відкрили рахунок в першому таймі завдяки автоголу Хетемая. У другому таймі Ювентус довів перевагу до розгромної після забитих м'ячів Ігуаїна і Дібали.

Це перемога стала для чемпіона Італії третьою на старті нового сезону Серії А. З дев'ятьма очками туринці зараз очолюють турнірну таблицю чемпіонату.

Ювентус - К'єво 3:0

Голи: Хетемай, 17 (у свої ворота), Ігуаїн, 58, Дібала, 83

Ювентус: Щенсни, Ліхтштайнер, Бенатіа, Ругані, Матюїді, Пьяніч, Асамоа, Стураро (Бернардескі, 76), Ігуаїн, Манджукіч (Бентанкур, 83), Дуглас Коста (Дібала, 54).

К'єво: Соррентіно, Гоббі, Гамберіні, Дайнеллі, Каччаторе, Бірса, Хетемай (Рігоні, 68), Радовановіч, Кастро, Інглезе (Льоріс, 76), Пуччареллі (Пелліссьє, 66).

Попередження: Манджукіч, Матюїді - Хетемай