Ювентус виграв восьмий матч поспіль і став лідером чемпіонату Італії з футболу

9 лютого 2018, 23:51

У стартовому матчі 24-го туру чемпіонату Італії з футболу Ювентус на виїзді обіграв Фіорентину

У першому таймі Фіорентина боролася на рівних з чемпіоном Італії і навіть заробила право на пенальті за гру рукою К'єлліні в своїй штрафній, але перед пробиттям арбітр його скасував після перегляду відеоповтору.

Після перерви туринці виглядали переконливіше і вирвали перемогу. Федеріко Бернардескі забив у ворота своєї колишньої команди зі штрафного, а Гонсало Ігуаїн реалізував вихід один на один.

2:0 - Ювентус виграв восьмий матч поспіль в чемпіонаті Італії і вирвався на перше місце в турнірній таблиці як мінімум до матчу Наполі проти Лаціо в звітному турі.

Фіорентина - Ювентус 0:2

Голи: Бернардескі, 56, Ігуаїн, 86

Фіорентина: Спортьєлло - Бірагі, Асторі, Песселья, Міленкович - Верету, Бадель, Бенассі (Ессерік, 79) - К'єза, Сімеоне, Діас (Теро, 68)

Ювентус: Буффон - Алекс Сандро, К'єлліні, Бенатья, Ліхтштайнер (Бардзальї, 61) - Маркізіо (Коста, 66), Пьяніч, Хедіра - Манджукич, Ігуаїн, Бернардескі (Бентанкур, 78)

Попередження: Діас, Верету, Теро, Бірагі - Ліхтштайнер, Алекс Сандро

Нагадаємо, в минулому турі Серії А Ювентус розгромив Сассуоло, але все одно залишився позаду Наполі в турнірній таблиці.