Ювентус вперше в сезоні не зміг перемогти. Результати матчів чемпіонату Італії

20 жовтня 2018, 23:55

У суботу, 20 жовтня, трьома матчами стартував дев'ятий тур чемпіонату Італії з футболу.

Чемпіон країни Ювентус вперше в поточному сезоні Серії А втратив очки. Сталося це в домашньому для туринців матчі проти Дженоа, який закінчився з рахунком 1:1. Роналду вивів Ювентус вперед на 18-й хвилині, проте в другому таймі Даніель Бесса відновив паритет на табло.

Незважаючи на втрату очок, Ювентус продовжує утримувати лідерство в турнірній таблиці Серії А.

Ювентус - Дженоа 1:1
Голи: Роналду, 19 - Бесса, 68

Ювентус: Щесни - Канселу, Бонуччі, Бенатіа, Алекс Сандро - Бентанкур, Пьяніч, Матюїді (Дібала, 72) - Куадрадо (Коста, 59), Манджукіч (Бернардескі, 81), Роналду.

Дженоа: Раду - Біраскі, Ромеро, Крішіто - Перейра (Гюнтер, 78), Ромуло, Сандро, Бесса (Хільємарк, 82), Лазович - Куаме (Пандєв, 84), Пьонтек.

Попередження: Бенатов - Ромеро, Крішіто, Пандєв.

Найближчим конкурентом Ювентуса залишається Наполі, який у звітному турі на виїзді розгромив Удінезе з рахунком 3:0. Велику частину цього матчу неаполітанці утримували мінімальну перевагу, але в кінцівці забили два м'ячі і довели рахунок до розгромного.

Удінезе - Наполі 0:3
Голи: Руїс, 14, Мертенс, 82 (пен.), Ріг, 86.

Удінезе: Скуффет - Ларсен, Нуйтінк (Ваге, 87), Троостіт-Еконг (Опоку, 35), Самір - Берамі (Барак, 68) - Пуссетто, Фофана, Мандрагора, Де Поль - Лазанья.

Наполі: Карнезіс - Хісай, Кулібалі, Альбіоль, Малькюі - Кальєхон, Аллан, Зьєлінскі (Рог, 85), Верді (Руїс, 4) - Мілік (Гамшик, 74), Мертенс.

Попередження: Пуссетто, Ларсен, Опоку - Мілік, Альбіоль, Аллан, Мертенс.

У ще одному матчі ігрового дня Рома на своєму полі сенсаційно поступилася СПАЛу.

Рома - СПАЛ 0:2
Голи: Петанья, 38 (з пенальті), Боніфаци, 56.

Турнірне становище

Таблиця сайту Myscore.com.ua

Нагадаємо, в минулому турі чемпіонату Італії з футболу Ювентус впевнено обіграв Удінезе.