Ювентус вперше за сім матчів не переміг, Інтер розгромив середняка в чемпіонаті Італії

6 березня 2017, 00:03
5 березня завершився 27-й тур чемпіонату Італії з футболу

Ювентус перервав свою семиматчеву переможну серію в чемпіонаті Італії, не зумівши на виїзді обіграти Удінезе. "Старій синьйорі" довелося відігруватися по ходу поєдинку після того, як на 37-й хвилині Дуван Сапата вивів фріулійців вперед.

У другому таймі Бонуччі відновив паритет, але нічию Удінезе зумів утримати.

Відзначимо, що, незважаючи на втрату очок, перевага Ювентуса над найближчим переслідувачем у таблиці - Ромою - зросла до восьми очок.

Удінезе — Ювентус 1:1

Голи: Сапата, 37 — Бонуччі, 60.

Удінезе: Карнезіс — Відмер, Данило, Феліпе, Самір — Фофана (Агеманг-Баду, 39), Хальфредссон, Янкто — Де Пауль (Анджелла, 76), Сапата, Періца (Райдер Матос, 85).

Ювентус: Буффон — Дані Алвес, Бонуччі, К'єлліні (Бенатья, 56), Алекс Сандро — Пьяніч, Хедіра — Куадрадо (Пьяца, 72), Дібала (Рінкон, 87), Манджукіч — Ігуаїн.

Попередження: Янкто, Халльфредссон — Куадрадо, Пьяца.

Інтер у звітному турі здобув розгромну перемогу над Кальярі з рахунком 5:1. Протягом п'яти хвилин у першому таймі "нерадзуррі" вперед на два м'ячі вивели Перішич і Банега, але Борьєлло перед самою перервою повернув інтригу у цей матч.

У другому таймі Інтер відправив у ворота сардинців ще три м'ячі, але на цей раз не пропускав. Дубль оформив Перішич, ще по голу на свій рахунок записали Ікарді і Гальярдіні.

Кальярі — Інтер 1:5

Голи: Боррьєлло, 42 — Перішич, 34, 47, Банега, 39, Ікарді, 67 (з пенальті), Гальярдіні, 88.

Кальярі: Габріель — Пісакане, Бруну Алвеш, Капуано — Ісла, Іоніце, Ді Дженнаро (Сау, 62), Барелла (Дессена, 78), Падоін — Жоао Педро — Боррьєлло (Ібарбо, 78).

Інтер: Ханданович — Д'Амброзіо, Медель, Жоао Міранда, Ансальді (Нагатомо,88) — Гальярдіні, Кондогбія — Кандрева, Банега (Жоао Маріу, 76), Перішич (Мартінс, 73) — Ікарді.

Попередження: Іоніце, Барелла.

Результати інших матчів 27-го туру Серії А:

Аталанта - Фіорентина 0:0

Емполі — Дженоа 0:2

Голи: Нтчам, 89, Хільємарк, 90+2.

Торіно - Палермо 3:1

Голи: Белотті, 73, 76, 81 — Рісполі, 30.

Кротоні — Сассуоло 0:0

Болонья - Лаціо 0:2

Голи: Іммобіле, 9, 74

Нагадаємо, напередодні Наполі обіграв Рому в боротьбі за друге місце в чемпіонаті Італії.