Ювентус зберіг відрив від переслідувачів. Результати матчів чемпіонату Італії

3 листопада 2018, 23:31

2-3 листопада свої матчі 11-го туру зіграли лідери чемпіонату Італії з футболу.

Ювентус в звітному турі на своєму полі без проблем обіграв Кальярі. Вже на першій хвилині матчу туринці вийшли вперед завдяки голу Паоло Дібали, але ще до перерви сардинці відігралися зусиллями Жоао Педро. Проте, Ювентус зміг ще до перерви повернути собі перевагу в рахунку, а вже на останніх хвилинах її зміцнив.

Для Ювентуса ця перемога стала 10-ю в 11-ти матчах на старті чемпіонату Італії. Туринці продовжують впевнено лідирувати в турнірній таблиці Серії А, не маючи жодної поразки в пасиві.

Ювентус - Кальярі 3:1
Голи: Дібала, 1, Брадаріч, 38 (у свої ворота), Куадрадо, 87 - Жоао Педро, 87

Ювентус: Щесни - Канселу, Бонуччі, Бенатіа, Де Шильо - Бентанкур, Пьяніч (Алекс Сандро, 71), Матюїді (Бардзальї, 83) - Дібала, Роналду, Коста (Куадрадо, 46).

Кальярі: Краньо - Срна, Чеппітеллі, Пісакане, Падоін (Сау, 80) - Іоніце (Фараго, 67), Брадаріч (Чигаріні, 57), Барелла - Кастро - Педро, Паволетті

Попередження: Матюїді - Брадаріч, Паволетті, Пісакане

Наполі і Інтер, що йдуть слідом за Ювентусом в турнірній таблиці, в звітному турі здобули синхронні перемоги. Неаполітанці на своєму полі завдяки хет-трику Дріса Мертенса розгромили Емполі, а "нерадзуррі" ще з більшим рахунком розібралися з Дженоа - дубль оформив Роберто Гальярдіні.

Відставання Наполі і Інтера від Ювентуса в турнірній таблиці Серії А продовжує складати шість очок.

Наполі - Емполі 5:1
Голи: Інсіньє, 9, Мертенс, 38, 64, 90+3, Мілік, 90 - Капуто, 58

Інтер - Дженоа 5:0
Голи: Гальярдіні, 14, 49 Політано, 16, Маріу, 90+1, Наінгголан, 90+3

Ще в одному матчі 11-го туру чемпіонату Італії Фіорентина і Рома розійшлися миром.

Фіорентина - Рома 1:1
Голи: Верету (з пенальті), 33 - Флоренці, 85.

Турнірне становище

Таблиця сайту Myscore.com.ua

Нагадаємо, в минулому турі чемпіонату Італії Інтер на виїзді розгромив Лаціо з рахунком 3:0 і піднявся на друге місце в турнірній таблиці.