Ювентус здобув восьму перемогу поспіль. Результати матчів чемпіонату Італії

7 жовтня 2018, 00:15

5-6 жовтня відбулися чотири матчі восьмого туру чемпіонату Італії з футболу.

Чемпіон Італії туринський Ювентус здобув восьму перемогу поспіль на старті сезону. У звітному турі "Стара синьйора" на виїзді обіграла Удінезе з рахунком 2:0. Результат матчу був зроблений вже в першому таймі, коли за чотири хвилини два голи забили Родріго Бентанкур і Кріштіану Роналду.

Відрив Ювентуса від найближчого конкурента - Наполі - складає вже дев'ять очок. У неаполітанців ще є гра в запасі.

Удінезе - Ювентус 0:2
Голи: Бентанкур, 33, Роналду, 37.

Удінезе: Скуффет - Ларсен, Нуйтінк, Троост-Еконг, Самір - Берамі (Пуссетто, 62) - Баржак (Теодорчик, 75), Фофана, Мандрагора, Де Поль - Лазанья (Візеу, 86).

Ювентус: Щесни - Канселу, Бонуччі, К'єлліні, Алекс Сандро - Бентанкур, Пьяніч (Бардзальї, 89), Матюїді (Джан, 46) - Дібала (Бернардескі, 65), Манджукіч, Роналду.

Попередження: Де Поль, Самір, Лазанья - Манджукіч.

Результати інших матчів восьмого туру чемпіонату Італії:

Торіно - Фрозіноне 3:2
Голи: Рінкон, 20, Баселлі, 46, Беренгер, 71 - Голданіга, 58, Чано, 64.

Кальярі - Болонья 2:0
Голи: Жоао Педро, 22, Паволетті, 68.

Емполі - Рома 0:2
Голи: Нзонзі, 36, Джеко, 85.

Турнірне становище

Таблиця сайту Myscore.com.ua

Нагадаємо, посеред тижня Ювентус здобув впевнену перемогу над швейцарським Янг Бойз з рахунком 3:0 в матчі другого туру групового етапу Ліги чемпіонів.