Ювентус зміцнив лідерство в чемпіонаті Італії завдяки впевненій перемозі

3 грудня 2016, 23:50
3 грудня в чемпіонаті Італії з футболу відбувся один матч, в якому Ювентус на своєму полі обіграв Аталанту

Переможний заділ "Стара синьйора" оформила ще в першому таймі, коли впродовж чотирьох хвилин забитими м'ячами відзначилися Алекс Сандро і Ругані.

У другій половині зустрічі Манджукіч довів перевагу Ювентуса до 3:0, але за вісім хвилин до кінця поєдинку Фройлер записав на свій рахунок гол престижу Аталанти і допоміг своїй команді уникнути розгромної поразки.

Завдяки цій перемозі перевага Ювентуса над найближчим переслідувачем у турнірній таблиці чемпіонату Італії - Ромою - зросла до семи очок.

Ювентус — Аталанта 3:1

Голи: Алекс Сандро, 15, Ругані, 19, Манджукіч, 64 — Фрелер, 82

Ювентус: Буффон — Ліхтштайнер, Ругані, К'єлліні, Алекс Сандро — Хедіра (Леміна, 61), Маркізіо, Стураро — П'яніч (Евра, 78) — Манджукіч (Куадрадо, 76), Ігуаїн

Аталанта: Спортьєлло — Толой, Кальдара, Мазьєлло — Конті (Грассі, 55), Кессьє, Фрелер, Спінаццола — Куртіч (Д'Алессандро, 74) — Петанья (Пешич, 55), Гомес

Попередження: Ліхтштайнер, Ругані, Стураро — Фрелер, Кессьє

Турнірне становище

Таблиця офіційного сайту УЄФА

.png_73
.png_73 Фото:

Нагадаємо, напередодні Наполі розгромив Інтер і наздогнав групу лідерів чемпіонату Італії в турнірній таблиці.