Ювентус зробив серйозну заявку на вихід у фінал Ліги чемпіонів

3 травня 2017, 23:56
Туринський Ювентус обіграв у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів Монако з рахунком 2:0 і зробив вагому заявку на вихід у фінал турніру

Команда Массіміліано Аллегрі здобула ідеальний результат у виїзному поєдинку, зумівши забити двічі, при цьому не пропустивши.

Зустріч активніше почав Ювентус, але Монако досить швидко вирівняв становище і міг відкривати рахунок у матчі. На 13-й хвилині на Кіліана Мбаппе пішов пас з глибини, молодий форвард уникнув офсайду і пробив головою, але точно в руки Буффону.

Через три хвилини Мбаппе міг забивати знову: швидка атака Монако завершилася навісом Дірара на ближню штангу, звідки Кіліан, який відірвався від захисту Ювентуса, пробив під ближню штангу, але Буффон ефектно витягнув м'яч.

Незважаючи на перевагу Монако, в середині першого тайму рахунок відкрив Ювентус. Дібала розігнав швидку атаку Ювентуса, запустивши у швидкий прорив на край штрафного Дані Алвеса, той зупинився у боротьбі з Гліком, але моментально віддав шедевральний пас п'ятою в центр під удар Ігуаїну, який в один дотик розстріляв "шістку" воріт Субашича.

Другий тайм активніше розпочав Монако і швидко створив шанс для взяття воріт, але Фалькао не зміг реалізувати вихід один на один з Буффоном. Ювентус відповів моментом Маркізіо, який у ближньому бою не зміг переграти Субашича, однак через кілька хвилин вже і хорватський воротар не зміг врятувати свою команду від другого голу. На 59-й хвилині Дібала обікрав Бакайоко, віддав на фланг на Дані Алвеса, який знову віддав блискучий пас на Ігуаїна, а той на дальній штанзі в дотик низом послав м'яч у сітку.

В останні 30 хвилин гри Монако більше контролював м'яч, але оборона Ювентуса грамотно позбавляла монегасків можливостей біля своїх воріт. Тільки на 90-й хвилині гри Жермен міг скоротити рахунок, але після його удару головою Буффон витягнув м'яч з-під поперечини.

0:2 - Ювентус везе перемогу з Монако і серйозно підвищує свої шанси на вихід у фінал Ліги чемпіонів.

Монако - Ювентус 0:2

Голи: Ігуаїн, 29, 59

Монако: Субашич - Дірар, Глік, Жемерсон, Сідібе - Сілва (Туре, 81), Бакайоко (Моутіньо, 66), Фабіньо, Лемар (Жермен, 67) - Мбаппе, Фалькао

Ювентус: Буффон - Барцальї, Бонуччі, К'єлліні, Алекс Сандро - Дані Алвес, Маркізіо (Рінкон, 81), Пьяніч (Леміна, 89), Манджукіч - Дібала - Ігуаїн (Куадрадо, 76)

Попередження: Фабіньо - Бонуччі, Маркізіо, К'єлліні

Нагадаємо, напередодні в іншому півфіналі Ліги чемпіонів Реал на своєму полі розгромив Атлетіко з рахунком 3:0 і також значно спростив свою задачу перед повторним матчем.