Чемпіонат Іспанії. Барселона зазнала четвертої поразки, Атлетіко повернувся на вершину, Реал переміг

6 грудня 2020, 00:39

Відбулися п’ять матчів 12 туру чемпіонату Іспанії з футболу.

Барселона несподівано поступилася на виїзді Кадісу з рахунком 1:2. Каталонці пропустили вже на 8-й хвилині, але на старті другого тайму завдяки автоголу зуміли зрівняти рахунок. Однак здобути в матчі бодай очко Барселоні не вдалося — на 63-й хвилині переможний гол забив Негредо.

Для Барселони ця поразка стала уже четвертою у 10 зіграних матчах у чемпіонаті. Каталонський клуб посідає сьоме місце і може опуститися ще нижче після усіх зіграних матчів у турі.

По перемозі здобули дві мадридські команди — Реал та Атлетіко. «Вершкові» перемогли на виїзді Севілью 1:0, а «матрацники» вдома обіграли Вальядолід 2:0.