Який біль. Усик заспівав пісню про розгром Динамо від Челсі

15 березня 2019, 21:12

Український абсолютний чемпіон світу в першій важкій вазі Олександр Усик заспівав пісню про розгром Динамо в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи від Челсі.

На своїй сторінці в Instagram боксер виклав відео, на якому він співає: "Какая боль, какая боль, Челси - Динамо Киев - 5:0".

Усик написав, що не дивлячись на невдачу київського клубу, чий поєдинок на НСК Олімпійський відвідав напередодні, він все одно залишається йому відданий.

Напередодні за підсумками матчів-відповідей 1/8 фіналу Ліги Європи визначилися всі учасники чвертьфіналу.

Челсі на виїзді розгромив Динамо з рахунком 5:0 у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи після великої перемоги 3:0 в першій грі і також вийшов до чвертьфіналу.

НВ опублікував найцікавіші коментарі в соцмережах про розгромну поразку Динамо від Челсі в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи.