Камерун у видовищному матчі відібрав перемогу у Сербії на ЧС-2022 — відео

28 листопада 2022, 14:08
Камерун відігрався після 1:3 (Фото:REUTERS/Jennifer Lorenzini)

Збірна Камеруну зіграла внічию 3:3 з командою Сербії у матчі другого туру чемпіонату світу з футболу у групі G.

Камерун першим відкрив рахунок, коли на 29-й хвилині Кастелетто замкнув м’яч у ворота на дальній стійці.

Втім Сербії ще до перерви вдалося вийти вперед, забивши два голи у компенсований час. Спочатку Павлович головою відправив м’яч у кут воріт, а ще через дві хвилини Мілінкович-Савич завдав точного удару з-за меж штрафного.

На 53-й хвилині серби провели ще одну гольову комбінацію, яку завершив Мітрович, подвоївши перевагу своєї команди.

Але, попри впевнену перевагу у рахунку, Сербії не вдалося виграти матч.

На 64-й хвилині Абубакар скористався помилкою в захисті та ефектно перекинув голкіпера, скоротивши розрив у рахунку, а ще через дві хвилини Венсан виступив у ролі асистента, віддавши пас на Чупо-Мотінг, який зрівняв рахунок.

Таким чином, у обох збірних тепер по одному очку.

Камерун — Сербія 3:3
Голи: Кастелетто, 29, Абубакар, 64, Чупо-Мотінг, 66 — Павлович, 45+1, Мілінкович-Савич, 45+3, Мітрович 53

flashscore.ua

У першому турі Сербія поступилася Бразилії (0:2), а Камерун програв Швейцарії (0:1).