Капітана Реала відсторонили на два матчі Ліги чемпіонів за навмисну жовту картку

1 березня 2019, 02:29

Капітан Реала Серхіо Рамос отримав дискваліфікацію від Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА) на два поєдинки Ліги чемпіонів за те, що навмисне отримав попередження.

Як повідомляє офіційний сайт УЄФА, таким стало рішення дисциплінарного комітету організації після відкриття відповідної справи.

Гравець оборони королівського клубу також заплатить штраф у 1500 євро, а в разі рецидиву може отримати додаткову дискваліфікацію.

Тепер захисник чинного володаря трофея пропустить матч-відповідь 1/8 фіналу проти Аякса та перший матч чвертьфіналу в разі виходу Реала до наступного раунду.

Рамосу пред'явили жовту картку в першому поєдинку проти Аякса, через що той пропустить матч-відповідь. По завершенні гри захисник натякнув, що отримав її навмисне, щоб підійти до чвертьфіналу без попереджень.

Реал здобув виїзну перемогу над Аяксом із результатом 2:1 в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Капітан гостей отримав жовту картку на 89-й хвилині, коли рахунок вже був 2:1.